תקנון אתר ישלה

כללי

מדיניות שימוש באתר "ישלה" להלן, www.yeshla.com, www.yeshla.co.il

האתר בבעלות ומנוהל ע"י מיכל שמעון זיסר.

 

השימוש באתר כפוף לתקנון זה. עם זאת צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות את התקנון מעת לעת ללא הודעה מוקדמת. אנא התעדכנו בפרטים אלו מפעם לפעם.

הנהלת האתר מעוניינת לעודד שיתוף והעלאת תכנים ע"י קהל הגולשים, אך בכדי לאפשר חווית גלישה נעימה, פוריה ומועילה עלינו לעמוד על המשמר ולהגדיר את תנאי השימוש.

 

תכני האתר

אתר "ישלה" מאגד בתוכו תכנים מסוגים שונים כגון כתבות טקסט, ווידאו, קישורים, תמונות, מסמכים, קבצי אודיו ועוד. בנוסף מאפשר האתר לכל גולש להגיב על התכנים בעזרת מערכת ניהול תגובות. תגובות מהוות סוג תוכן נוסף וכל הכללים כפי שיפורטו בהמשך חלים גם עליהן.

התכנים באתר מבוססים על המלצות או דעות בלתי מקצועיות, ואינם באים להחליף ייעוץ ומתן מידע מקצועי אישי, המבוסס על נתוניו האישיים של כל אדם.  לפיכך, הנהלת האתר והכותבים בו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה ולהתאמת או אי-התאמת העצות לכל גולש/ת.

הנהלת האתר אינה מתחייבת כי פרטים הנמסרים באתר באמצעות משתמשי האתר, או באמצעות צד שלישי, יהיו אמינים, מלאים, נכונים, מדויקים, או מתאימים לצרכים, לדרישות ולציפיות שלך. מאחר ואין ביכולת הנהלת האתר לוודא ו/או לבקר ולבדוק את אמינות המידע הנמסר על ידי הגולשים ישירות או באמצעות צד שלישי, הנהלת האתר לא תשא באחריות כלשהי לכל תוצאה שתנבע ממידע שפורסם באתר ישירות על ידי הגולשים ובאופן עקיף צדדים שלישיים.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות להסיר ולערוך תכנים לפי שיקול דעתה וללא אישור או התרעה מראש. כותבי התכנים רשאים להסיר תכנים אשר הם עצמם פירסמו.

במידה ואתם מוצאים את תכני האתר פוגעים או אינם עומדים עם ערכיכם אנא דווחו להנהלת האתר או לחילופין הפסיקו לגלוש בו.

 

קניין רוחני

התוכן המוצג באתר מוגן על די דיני הקניין הרוחני. כל זכויות הקניין הרוחני חלות על כל תכני האתר ולכן אין להעתיק, לשכפל, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע או להפיץ מידע הכלול באתר, או חלקים ממנו בשום צורה ובשום אמצעי, אלקטרוני, אופטי או מכאני (לרבות צילום והקלטה) ללא אישור בכתב .

תכנים מסויימים באתר זמינים להורדה ושימוש ע"י הגולשים. ניתן לעשות שימוש בתכנים אלו למטרות אישיות אך לא למטרות רווח או כל שימוש מסחרי. השימוש בתכנים אלו מורשה תחת רישיון Creative Common ועפ"י המפורט בכתובת הבאה: http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/. צרו קשר עם הנהלת האתר לכל שאלה ועניין או לקבלת אישור לשימוש בתכנים.

גולשי האתר מורשים לפרסם מידע או תוכן מכל סוג ובלבד שהינם בעלי הזכויות היוצרים או בעלי אישור מבעל הזכויות וכי הינם רשאים למסרו לפרסום. במידה ובתכנים בצילומים או בכל סוג שהוא של מידע הקשור או מופיעים בו ילדים או קטינים , אתם מורשים לפרסמו רק ובמידה ויש אישור של שני ההורים לפרסום. בעצם פעולת העלאת תוכן או מסירת המידע להנהלת האתר הנכם מוותרים על קניינכם הרוחני וזכויות היוצרים ומקנים למנהלי האתר הרשאה בלתי מוגבלת מכל סוג שהוא לעשות שימוש בתכנים עפ"י שיקול דעתה של הנהלת האתר.

האתר מציע תכנים בנושאים שונים אשר מקוטלגים עפ"י שיוך נושא. באתר מערכת חיפוש אשר מאפשרת לאתר כתבות ותכנים שונים. אין הנהלת האתר מתחייבת להציג, לקדם או לפרסם תכנים מכל סוג שהוא בין בין אם פורסמו ע"י משתמשי האתר או הנהלת האתר עצמה. בכדי לפרסם תכנים יש לבצע רישום לאתר. בעת הרישום לאתר יש למלא מספר פרטים אישיים. המשתמש מתחייב בזאת למלא אך ורק פרטים אמיתיים.

משתמשי האתר והגולשים אינם רשאים לפרסם תכנים אשר יש בהם פגיעה או שאינם הולמים את רוח האתר. הנהלת האתר רשאית לחסום משתמשים וגישה מכתובות אינטרנט עפ"י שיקול דעתה הבלעדי.

שמירה על פרטיות

הנהלת האתר מתחייבת לא לעשות כל שימוש מסחרי או להעביר אל צד שלישי את פרטי המשתמשים ללא קבלת הסכמה. הנהלת האתר תעשה כל מאמץ בגבול הסביר לשמור על מאגרי המידע ופרטי המשתמשים מפני חשיפה. עם זאת, במידה ופרטי הגולשים יחשפו עקב תקלה טכנית או זדון מצד גוף שלישי הנהלת האתר לא תישא אחריות על חשיפת הפרטים.

 

משלוח דואר ודיוור ישיר

בעת רישום משתמש לאתר תתבצע הרשמה אוטומטית לעלוני חדשות (newsletters). רישום לעלונים אלו מקנה להנהלת האתר את האפשרות לשלוח מידע על תכני האתר, פירסום ועוד מעת לעת. במידה ומשתמש אינו מעוניין לקבל משלוחי דואר באפשרותו להסיר את הרשמתו לאתר. בכל בעיה או עניין ניתן לפנות להנהלת האתר.

 

פרסומות, תוכניות שותפים, מכירת מוצרים וקישורים ממומנים
הנהלת האתר לא תשא בכל סוג שהוא של אחריות לגבי שירותים ומוצרים המשווקים  באמצעות האתר או שירכשו באמצעות האתר. לרבות קישורים ממומנים, פרסומות למוצרים, תוכניות שותפים או כל  דרך מכירה שהיא.
האחריות על כל עסקה ועל טיב המוצרים והשירותים המפורסמים באתר חלה על היצרנים, האתרים והספקים בלבד .בכל מקרה של רכישת מוצר או שירות  אשר פורסם באתר, האחריות על העסקה חלה עליך ועל המפרסם. הנהלת אתר ישלה אינה מהווה צד בעסקה.

 

גירסה 2.0 יולי 2010

הוספת תגובה

חברי האתר יכולים לשלוח תגובה - כניסה , הצטרפות